Дитячий садок у Львові

Illustration

Від 2,5 до 6 роківвул. Угорська, 12Д 08:30-19:00

icon

Площа садочка 1300 м2. Є укриття

icon

До 18 дітей в групі

icon

Ігрові та спортивні зони, територія для прогулянок

День відкритих дверей/сімейний день або вступ до садочка

Надіслати заявку

Дякуємо!

Зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Illustration

Ми впевнені, що і діти, і дорослі повинні вміти мріяти. А ще важливо робити хоч і маленькі, але сміливі кроки до здійснення своєї мрії.
Переконані, що чим більше дитина має можливостей для розвитку та творчості, активних ігор та спорту, для фантазій та креативності, тим більш розширюється її світогляд, а значить, тим більшу мрію вона може сформулювати для себе.
В садку ми створили такі умови, щоб наші діти проживали щасливе дитинство, наповнене радістю, турботою, розвитком, веселощами, цікавими активностями та дослідами.

Команда школи, яка знаходиться поряд із садком та має 10-річний досвід роботи, вирішила створити щось унікальне і для найменших жителів українських міст. Так народилася ідея створити не просто садочок, а простір розвитку, щасливого дитинства та пізнання для дітей.

Наш підхід до розвитку

Ми розробили авторську програму, в якій залучені основні сфери розвитку дитини - ментальна, фізична та інтелектуальна. В нашому садку діти розвиваються та якісно проживають своє дитинство, наповнене іграми, веселощами, спілкуванням з друзями, цікавими активностями та всестороннім розвитком.

Illustration

Ментальне здоров'я


Illustration

Фізичне здоров'я


Illustration

Інтелектуальний розвиток


Illustration

Ментальне здоров'я

Illustration

● В ігровій формі спілкування з психологом: заняття в групі, спостереження за моделлю поведінки дітей, рекомендації тьюторам. Індивідуальні зустрічі з дітьми та батьками.

Illustration

● Формування соціальних навичок. Особисте спілкування з кожною дитиною, зацікавленість її проблемами, навіть якщо це про неулюблену сукню чи несмачну цукерку. Обговорюємо з дітьми всі питання та не применшуємо їх значущість.

Illustration

● Поважаємо право на власну думку дитини. Не порівнюємо її з іншими, радіємо і маленьким, і великим успіхам, підтримуємо, заохочуємо та даруємо безумовну любов.

Illustration

Фізичне здоров'я

Illustration

● Щоденні прогулянки. Майданчики облаштовані гімнастичними та спортивними комплексами.● Сформована програма із додаванням різних видів спорту (футбол, флорбол, баскетбол, теніс, волейбол - понад 20 видів ігор та спортивних занять).● На заняттях фізкультури підтримуємо та зміцнюємо тіло, імунітет, поставу та здоров’я.

Illustration

● Гуляючи на вулиці, діти матимуть можливість пройти масаж ніжок природними елементами на нашій екостежці.● Двічі на рік - огляд дітей лікарями. Також у садку працює медсестра, а кваліфікований логопед допоможе дитині впевнено поставити усі звуки та букви.

Illustration

● Здорове чотириразове харчування. Знаємо як цікаво подати броколі, щоб вона стала улюбленим овочем у дітей. Не забуваємо і про фруктові перекуси та інтеграцію в меню улюблених корисних смаколиків. Смачною їжею нас забезпечуватиме компанія кейтерингу, яка має сертифікати відповідності НАССР (гарантія безпечного харчування дітей).

Illustration

Інтелектуальний розвиток

Illustration

● Активізуємо мисленнєву діяльність. Такі заняття націлені розвинути мотивацію, позитивний емоційний настрій. Вони наповнені логічними та дидактичними іграми, сюрпризами, різними героями, загадками, головоломками, квестами, запитаннями, віршами, лічилками, піснями, фізичними вправами, танцями, співами та залученням дітей до самостійного вигадування завдань.

Illustration

● Англійська мова: ми сформували мовне середовище, в якому діти будуть відчувати себе вільно та сприймати мову в ігровій формі.● Будемо проводити заняття “Я і Україна”: у цікавій формі через тематичні ігри, творчість, фізичні активності формуватимемо в дітей любов до рідного краю, повагу до національних особливостей, культурного спадку свого народу.

Illustration

● Творча майстерня - розвивальні заняття з музики, танців, образотворчого та театрального мистецтва.● Для розвитку дрібної моторики та логічного мислення діти працюватимуть із лего.● Є в садочку заняття з казкотерапії. Діти будуть слухати казки, створювати їх, візуалізувати, розігрувати в ролях.

Як ми досліджуватимемо світ?

🟨 Вивчаючи вулкани, зробимо хімічний дослід, через який продемонструємо як відбувається виверження лави. Подивимося цікаве відео про найвідоміші вулкани світу та порахуємо, скільки всього існує вулканів на Планеті.
🟨 Вивчаючи рослини, сформуємо свій город і будемо щодня його поливати та спостерігати як із маленького зерняти виросте смачна морквина; або як із кісточки буде виднітися маленький пагін, а за кілька років виросте дерево; як на стеблині з'являється горох, з яким ми потім приготуємо салат.
🟨 Вивчаючи властивості води, спробуємо її заморозити та зробити так, щоб вона зникла. А на завершення експериментів проведемо водні ігри, щоб переконатися в тому, що вода мокра.
🟨 Ми будемо досліджувати весь світ навколо себе та використовувати для цього гру, експерименти, досліди, підручні матеріали. Подаруємо дітям захоплення від процесу, завдяки чому в них сформується любов до нових знань.

Illustration

Один із днів дитини в садку

  icon

  08:30 - 09:30 - біжу на зустріч до своїх друзів та вчителя

  icon

  09:30 - 10:00 - смачно та корисно снідаю

  icon

  10:00 - 11:45 - розвиваюся та навчаюся

  icon

  11:45 - 12:30 - дихаю свіжим повітрям, беру активну участь в іграх

  icon

  12:30 - 13:00 - смачно та корисно обідаю

  icon

  13:00 - 13:30 - насолоджуюся солодким читанням

  icon

  13:30 - 15:00 - розглядаю кольорові сни

  icon

  15:00 - 15:30 - творю та витворяю

  icon

  15:30 - 16:00 - куштую смачний та корисний підвечірок

  icon

  16:00 - 18:00 - дихаю свіжим повітрям та відвідую улюблені гуртки

  icon

  18:00 - 18:30 - смачно та корисно вечеряю

  icon

  18:30 - 19:00 - збираюся додому, щоб розказати батькам про пригоди

Illustration

Інтегрований підхід

Заняття чи будь-яка активність впродовж дня поєднує в собі три сфери розвитку - ментальну, інтелектуальну та фізичну. Наприклад, отримуючи цікаві завдання для розумової діяльності, одразу залучатиметься і фізична активність. А реалізовуватися це все буде в позитивній психо-емоційній атмосфері.

Записатися до садочка

*або на День відкритих дверей/сімейний день

Дякуємо!

Менеджер зв'яжеться з вами протягом 1-2 робочих днів

Can't send form.

Please try again later.

Made with